Dziecko Tosia

JAK ZAMÓWIĆ AUDIOBAJKĘ?

Wystarczy kilka prostych kroków, by marzenia
o byciu bohaterem bajki stały się prawdą! 

WYBIERZ RODZAJ AUDIOBAJKI!

Realizacja obejmuje napisanie opowiadania w oparciu o specjalnie przygotowaną ankietę, nagranie lektora, kompozycję muzyki, udźwiękowienie, a także wysyłkę pocztówki z przypisanym do pliku kodem QR. Zeskanuj, pobierz i słuchaj- to takie proste!

PRO

GOLD

Untitled-5 [Recovered]-41.png

Czas trwania:
ok.
15 min

Cena: 1190 zł

Untitled-5 [Recovered]-42.png

Czas trwania:
ok.
20 min

 

Cena: 1290 zł

BASIC

Untitled-5 [Recovered]-40.png

Czas trwania:
ok.
10 min

Cena: 990 zł

ROSE

Untitled-5 [Recovered]-43.png

Czas trwania:

20 min

+  autorska piosenka

Cena: 2090 zł

NAPISZ DO NAS! 

Zmów swoją Audiobajke za pomocą jednego maila! Napisz do nad wiadomość na adres baikenpl@gmail.com. Powiedz jaki typ bajki Cię interesuje, a my poprowadzimy Cię przez cały proces realizacji.

218 [Converted]-04.png

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Babki w piasku. Zabawa w piasku. Zamek z piasku.

CO DOSTAJESZ?

Zamawiając Audiobajkę otrzymujesz jedyne w swoim rodzaju nagranie. Oryginalna historia, muzyczne kompozycje, lektorzy i efekty dźwiękowe, a to wszystko zapisane na kolekcjonerskiej pocztówce z przypisanym do pliku kodem QR. Otrzymujesz pamiątkę na całe życie!

OPINIE KLIENTÓW

„Bajka dotarła jestem chwilę po jej wysłuchaniu. Moje wrażenia to nie mogę ochłonąć łzy leciały i leciały ze wzruszenia i radości. Prezent po prostu wyjątkowy! O taki mi chodziło! Podziwiam tak młodych ludzi, z taką kreatywnością, którzy jeszcze innym dają radość. Bardzo dziękujemy i życzę wszystkiego co najlepsze.”

 

—  Babcia Beata